ЗАПЧАСТИНИ ЮМЗ 6

ЮМЗ-6 - модель універсальних колісних тракторів, яка стала «бестселером» вітчизняної сільгосптехніки. Ми пропонуємо вашій увазі запчастини ЮМЗ і докладний каталог. Трактор ЮМЗ мав чотири модифікації: -6, -6А, -6К, -6АК;

У Вас є можливість, купити запчастини на ЮМЗ, у якого типове побудова. Сільськогосподарські машини цієї моделі дуже надійні і відносно прості. У несучий кістяк входять такі ЮМЗ запчастини корпус трансмісії і муфти зчеплення, а також полурама. На ній встановлено двигун і передній міст. Навіть довговічна техніка потребує правильного ремонті. Найпопулярніша модель сільгосптехніки ЮМЗ знята з конвеєра в 2001 році, запасні частини на неї затребувані.

Купити запчастини на ЮМЗ 6 в Україні

Кількість пропозицій на ринку запасних деталей для тракторів ЮМЗ в Україні дуже багато, відповідно купити запчастини на трактор ЮМЗ 6 не складає труднощів. Ціна на запчастини на «живих» ринках і в інтернеті може значно відрізняться. Головні якості нашого підприємства - компетентність і сервіс. Вкрай важливі фотографії та характеристики з найменуваннями, які представлені у нас сайті.


Якщо ви не знаєте, чи потрібна ця позиція в конкретній ситуації, і чи підійде вона, то в такому випадку наші менеджери допоможуть вам розібратися в проблемі і купити запчастини ЮМЗ. Ми спростили формування заявки для наших клієнтів, це займе трохи часу. Є можливість ввести деталі оплати і доставки при оформленні замовлення, або піти легким способом: вказати телефон для зворотного дзвінка, з вами зв'яжеться менеджер і оформить замовлення.

АГРО-ДНЕПР запчастини ЮМЗ

Запчастини ЮМЗ від виробника "АГРО-ДНЕПР". У нас власне виробництво на якісному обладнанні, ми впевнені в доброякісності нашої продукції. Безперебійні поставки комплектуючих на даний тип сільгосптехніки дає нам можливість мати в наявності понад 98% всіх деталей на ЮМЗ 6. Ми продаємо комплектуючі до агрегатів з 2000-го року. За цей час організована власна лінія виробництва запасних частин для тракторів ЮМЗ.Сотруднічаем з найбільшими виробниками в даній галузі торгівлі та організаціями вантажоперевезень, які працюють не тільки по Україні, а й по деяких країнах СНД.