ЗАПЧАСТИНИ Т-40

Трактор Т-40 - відома марка чотириколісного трактора, уготована для виконання сільськогосподарських робіт. Даний агрегат проводився в місті Липецьк, на місцевому тракторному заводі до 1991 року. «Сороківка» стала досить популярною маркою і застосовувалася для оранки і обробки легких грунтів, і транспортних робіт.


На агрегатах коштує 4-х циліндровий чотиритактний дизель Д-37 (повітряного охолодження), в певних варіаціях Д-144, потужністю 50 л. с. Мотор запускається пусковим бензиновим двигуном ПД-8 (в деяких модифікаціях), а також електростартером (запуск з кабіни).

Зовнішнє відмінність між тракторами з двигунами Д-37 і Д-144 тільки в формі капота: перший - округлений, а другий - "прямокутний". У нас в магазині можна купити запчастини Т-40, який володіє полурамной конструкцією, в неї входить задній міст і несуча коробка передач. Двигун розташований спереду і стоїть на окремій напіврамі, жорстко з'єднується з картером.

Привід реалізовується на задні колеса більшого діаметру з жорсткою підвіскою. В агрегаті Т-40А привід йде на передні напрямні колеса меншого діаметру. Унікальність Т-40 це агрегатна адаптивність до причіпним та навісним машинам, сконструйованими для тракторів схожих класів.

Але недоліки є у всіх, і це тема не обійшла стороною даний трактор. До основної недоліку можна сміливо віднести повітряну систему охолодження, влітку вона призводить до перегріву двигуна, а в зимовий період року, відповідно, до недогріву. Також є ще один недолік - малоефективне опалення кабіни, все через ту ж системи. Незважаючи на всі мінуси і плюси, трактори Т-40 випущені в останніх декадах минулого століття до сих пір ще служать на українських полях.

КУПИТИ ЗАПЧАСТИНИ НА Т-40


В цьому розділі каталогу компанії «АГРО-ДНЕПР» представлені запчастини на Т-40 і на кожен вузол агрегату окремо. Перелік основних вузлів:

  • двигун;
  • зчеплення;
  • коробка передач;
  • задній міст та батаго інших розділів.
Якість представлених товарів вас приємно здивує, ціни на сайті актуальні. Менеджери нашої фірми зможуть допомогти у виборі деталі на трактор Т-40, і в наслідку оформити замовлення. Вам будуть запропоновані кращі варіанти за ваш бюджет. Ми продаємо і виробляємо запчастини вже більше 20 років. Способи оплати та доставки ви можете подивитися в спеціальному розділі сайту. Доставляємо продукцію в усі регіони України за 1-3 дні.